Skip to content

سوالات متداول

قاعدتاً خرید هر کالایی آسان تر از محصولات تخصصی پزشکی است و اغلب مخاطبان خاص دارند. در چنین حالتی، هزینه محصول بر کیفیت آن ارجح است. بدین ترتیب، انتخاب کیفیت نسبتاً پایین تر محصول، صرفه جویی در هزینه را به همراه خواهد داشت ولی در عوض، سلامت و جان عزیزانتان مواردی هستند که نباید از آنها غافل شوید. مثل معروف هر چه پول بدهید آش می خورید در زمینه تجهیزات پزشکی هم کاربرد دارد.”هزینه بیشتر، کیفیت بهتر! ”

شواهد نشان داده مراکز معتبر و دارای سابقه در زمان بروز مشکل پاسخگویی بهتری دارند شاید علت آن باشد که این مراکز دارای جا و مکان مشخص هستند و در ابعاد بزرگتر به کسب و کار در زمینه فروش تجهیزات پزشکی مشغول هستند، بهتر است در مورد تجهیزات پزشکی که نقش مهم و حساسی در زمینه تشخیص و بهبود درمان دارد از همان ابتدا از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید.

با تعیین هدف و کاربرد محصول مورد نظر و بیان شرایط خود به کارشناسان ما، می توان کیفیت کار را متناسب با کاربرد آن تنظیم کرده و متناسب با آن کیفیت، هزینه پرداخت شود. چنانچه پیش از خرید این موضوعات روشن شود، کارشناس مربوطه نیز بهتر به نیاز پاسخ خواهد داد، چرا که محصول را متناسب با کاربرد آن به شما معرفی خواهد کرد

نکته خوبی که در تجربه سفارش تجهیزات پزشکی با سایت سینا ابتکار وجود دارد، خدمات گارانتی ۲۴ ساعته است که در صورت وجود هر گونه ایراد یا کاستی در کالای ارائه شده، حتی پس از تحویل کالا، هوای مشتری را دارند. حتی اگر هیچ وقت از این خدمات گارانتی استفاده نشود، داشتن گارانتی عین داشتن بیمه است و محافظ سفارش شماست از زمان خرید تا زمان تحویل.

بی شک، کیفیت همرا با زیبایی محصول جز ویژگی های ما میباشد.

اگر سوال شما در لیست مقابل وجود ندارد ، میتوانید از طریق فرم زیر سوالات خود را با ما در میان بزارید ، در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد .